Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

Palet

11.06.2018
193
Palet

Palet

 

Kurumsal ve bireysel alanda palet ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmekteyiz. Firmamız palet alanında ihtiyaç duyulan tüm talepleri sorunsuz şekilde temin edebilmektedir. Bizimle iletişime geçerek palet ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimizi öğrenebilirsiniz.

 

Günlük yaşam içerisinde her türlü iş kolunda en çok kullanılan ürünler olarak ön plana çıkan palet çeşitleri, özellikle de birçok farklı çeşidi sayesinde her türlü piyasa noktasında son derece rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bunlardan ilk olarak tahta palet çeşitleri ele alınırsa eğer, her gün ve bir gün içerisinde sürekli olarak kullanılan, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

plastik-palet

plastik-palet

Üstelik birbirinden farklı şekilde ve bununla birlikte aynı zamanda da renkte ağaç palet çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında çam üstü kapalı çeşitler palet çeşitleri ya da plastik takozlar ile tasarım yapılmış ve üzerine konulacak her hangi bir ürün adına oldukça ile yarar bir esneklik katmak asına palet çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar haricinde daha birçok farklı renk kombinasyonu ile de istenilen her hangi bir palet çeşidi seçilebilir.

 

Üstelik her gün piyasaya çıkan ürünler genel olarak birçok farklı boyutlarda olduğundan dolayı da istenilen her türlü boyutta da birçok farklı palet çeşidi piyasaya çıkmaktadır. Elbette bu tür kavak palet çeşitleri adına en önemli durumlardan biri de hiç şüphesiz kalitesidir. Bu tür ürünler genel olarak son derece kaliteli bir üretim ile piyasaya sürülmelidir.

100x120-euro-palet

100×120-euro-palet

Bunun nedeni ise birçok farklı üründe kullanılan bu paletler ürünleri bir yerden her hangi başka bir yere taşıma yapılırken o ürünleri koruma noktasında en önemli etken halin almaktadır. Bu yüzden de üretimin her notasında son derece büyük bir titizlik içerisinde her türlü palet kontrolden geçmelidir. Bunun yanı sıra ayrıca bir de ikinci el palet çeşitleri bulunmaktadır. Bu tür ürünler mali açıdan çok daha uygun olduğundan dolayı da birçok değişik sanayi alanında ya da iş kolunda oldukça fazla bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Bundan farklı olarak aynı zamanda plastik tarzda üretim yapılan palet çeşitleri de bulunmaktadır. Bu tahta paletler özellikle de forkliftler için ya da transplaletler adına kullanılmaktadır. Bu tür paletleri diğer palet çeşitlerinden ayrıca en önemli özelliklerden biri son derece temiz bir kullanım imkânı vermektedir.

 

Özellikle de bazı firmalar bu konuya oldukça hassas bir şekilde yaklaşmakta ve bu yüzden de sürekli olarak bu tür ürünleri kullanmaktadırlar. Bunun yanı sıra ayrıca bu tür ürünler genel olarak her hangi bir yerin açıklık ya da oyukluk olmadığından dolayı iç kısmında her hangi bir son derece küçük mikrobik canlıların yaşamasına müsaade etmez.

 

Bu da elbette bu tür palet çeşitlerinin çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasında en büyük etken olarak ön plana çıkmaktadır. Bir diğer örnek palet çeşitlerinden biri ise EURO palet çeşitleridir. Bu ve bunlar gibi daha birçok farklı palet çeşitleri özellikle de tüm farklı alanlar adına son derece kaliteli bir şekilde en uygun fiyata üretim yapılmaktadır.

Ülkemizde Sık Kullanılan Palet Çeşitleri

Euro Palet

Standart Euro Palet, Orta Tip Euro Palet, İnce Tip Euro Palet, Kalın Tip Euro Palet, Hammadde Paleti, Market Paleti, Kağıtçı Paleti, Kağıtçı Üstü Kapalı

Euro Epal Palet Çeşidi 

Ölçüleri (cm)

(Palet yükseklik değeri 12mm-15 mm arasında değişebilir)

EURO Palet (standart)   80×120 (Birçok kapıdan geçer, Avrupa Asya’da yaygın olarak kullanılır.

EURO 2 Palet     120 x 100

EURO 3 Palet      100 x 120

EURO 6 Palet (1/2 Palet)               80×60

Ahşap Palet

Standart Ahşap Palet, Orta Tip Ahşap Palet, İnce Tip Ahşap Palet, Kalın Tip Ahşap Palet

Plastik Palet

Üstü Düz Plastik Palet, Kapaklı Plastik Palet, Kapaksız Delikli Plastik Palet, Dört Girişli Plastik Palet, Üstü Delikli Plastik Palet, İç İçe Geçebilen Plastik Palet, İç İçe Ayaklı Plastik Palet, Kadronlu Plastik Palet

İstanbul‘daki Palet Çeşitlerinin Fiyatlarını sıfır , ikinci el palet çeşit ve adetlerini bize info@ardapalet.com mail adresinden veya  0212 471 32 42 – 0538 456 43 77 iletişim numaralarımızdan bildirdiğinizde size piyasanın en uygun ve ucuz palet fiyatını vermek bizi sevindirecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: