Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

Palet Ölçüleri

04.05.2018
672
Palet Ölçüleri

Palet Ölçüleri Nelerdir ?

 

Bir firma veya şirket dışarıya mal taşıyacaksa bunun planlamasını önceden yapmalıdır. Taşımacılıkta kullanacağı malzemeyi ve aracın analizini önceden yapabilmelidir. Taşınılan ürünün taşıma sırasında zarar görmemesi gerekir. Aynı zamanda böcek ve tozun da olmaması gerekmektedir.

Bu yüzden sizlerin eşyalarınızın zarar görmemesi ve kolay taşıma yapabilmeniz için en kaliteli ve dayanıklı euro paletleri satıyoruz. Euro palet eşyanın taşıması sırasında zarar görmesini ve yer ile temasını engeller. Böylelikle ürünün zarar görmesinin önüne geçilmiş olur. Ahşap palet kullanışlılığın yanı sıra aynı zamanda fiyatı da oldukça uygundur. Çünkü en iyi malzemeden yapılan epal paletleri sizlere en uygun fiyata sunuyoruz. Bu sayede euro paletleri oldukça uzun süre hiç bir zarar görmeden kullanabiliyorsunuz.

 

 Euro Palet  Kullanım Alanları Nelerdir ?

 

Euro palet daha çok kara yolları taşımacılığında kullanılsa da uygun fiyatlarıyla deniz tren gibi taşımacılık alanlarında da kullanılmaktadır. Bunun nedeni taşınacak eşya zarar görmeden ayaklarla havada duran paleti makine yardımı ile rahatlıkla kaldırılabilir. Bu da yükü tek tek taşımak yerine aynı anda taşıma imkanı sağlamaktadır. Tek sefer de birçok ürünün taşınmasını sağlayarak zamandan ve iş gücünden ekonomi yapmanızı sağlar. Eur paletin ölçüleri standart olan 80×120 cm olarak belirlenmiştir. Sizlerin isteğine göre euro palet ölçüleri ayarlanmak ta ve sizlere ulaştırılmaktadır.

 

 Euro Paletin Özellikleri Nelerdir ?

 

Euro palet belli bir süre zarfında suya oldukça dayanıklıdır. Yerden yüksekliği ile raf görevi görmektedir. Bu sayede depo alanlarında tahta paletler ile mallarınızı kolayca istifleme yapabilirsiniz. Çok alan kaplamamaktadır. Ürün kolay kolay zarar görmemektedir. Çevreye zarar vermez. İçerisinde sağlığa zarar verecek her hangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır. Evler de ve ofislerde istenilen her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Tamiri oldukça kolay bir üründür. Bu yüzden euro palet zarar görse bile atmanıza gerek yoktur tamir ederek tekrar kullanabilirsiniz. Bu sayede maddi açıdan da kar etmiş olursunuz. Ağaç palet üretiminde en kaliteli malzemeleri kullanarak en uygun fiyata sizlere sunmaktayız. Bu yüzden piyasada ki en sağlam euro paletleri bizden alarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: