Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

İkinci El Palet

02.08.2018
176
İkinci El Palet

İkinci El Palet

Kullanıcılar palet gibi bir malzemeden faydalanırken maddi olarak da nasıl en iyi faydayı sağlayacağını düşünür. İşte bu amaçla çeşitli şirketler kullanılmış paletleri satın alarak farklı bir sektör oluşturmuştur. Kullanılan paletler alınır, gerekli onarımlar yapılır ve sıfır gibi satılır. Hem de ikinci el palet (2. el palet) fiyatları sıfırlarına göre neredeyse yarı yarıya fark eder. Bu kullanıcı için çok önemli bir detaydır.

2. El Palet

Hem uluslararası taşımacılıkta paletler belli standartlara sahip olmalıdır. İkinci el aldığınız da ise zaten bu standartlar doğrultusunda hazırlanmış ve kullanılmış ürünleri alırsınız. Bu sebeple karşınıza hiç bir engel çıkmaz. İkinci el palet ( 2. el palet) fiyatları uygun olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Büyük firmalar tarafından bile hem de.

Ayrıca bir ufak noktada var ki, paletler son zamanlarda dekorasyon amaçlı kullanılıyor. İşte bu sebeple ikinci el olarak çok sayıda bulabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyatlarda. Farklı kalınlıklarda, farklı ölçüler de çok rahat temin edebilirsiniz. Sonuçta siz zaten üzerinde oynamalar yaparak rengini değiştireceksiniz. Bu sebeple dekor amaçlı olarak da ikinci el paletler çok mantıklı ve faydalıdır.

Firmamız her ebatta ikinci el palet satışı yapmaktadır. İkinci el satışını yaptığımız palet ürünleri

İkinci El Euro Palet
İkinci El Ahşap Palet
İkinci El Tahta Palet
İkinci El Plastik Palet
İkinci El İhracat Sandıkları
İkinci el palet fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: