Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

İhracat Sandığı

Anasayfa » İhracat Sandığı

İhracat Sandığı

Her sektör ve iş alanına uygun çözümler sunan ihracat sandıkları ile deniz yolu, kara yolu, demir yolu ve hava yolu ihracatlarında kolaylık sağlanıyor. Arda Palet, ihracat sandığı imalatı, satış ve satış sonrası destek hizmetleri ile Türkiye’nin lider firması olarak sunum yapıyor. Lojistik sürece katkı sağlayan, lojistik destek ihtiyacına profesyonel çözümler sağlayan sandık ürünleriyle, ihracat başarınızı artırabilirsiniz.

İhracat Sandığı İhracat Sandığı İhracat Sandığı
İhracat Sandığı İhracat Sandığı İhracat Sandığı
İhracat Sandığı İhracat Sandığı İhracat Sandığı

Global piyasalarda etkin ve seçkin faaliyet göstermek için, uluslararası anlaşmalara ve standartlara uygun lojistik çözümler sağlanıyor. Mal ve ürün güvenliği sağlanırken, global standartlarda kaliteli hizmet kazandırılıyor. Yüksek dayanıklılık ve yüksek verimlilik sağlayan ihracat sandığı ürünlerinde, taşıma kolaylığı sağlanıyor. Üstelik palet sistemleri sayesinde zamandan, ekonomiden ve insan gücünden tasarruf/ avantaj kazanılıyor.

 

İhracat Sandığı Seçenekleri

Kafes ve kapalı çeşitleri ile imal edilen ihracat sandığı çeşitleri, Arda Palet güvencesi ve küresel standartlarda nitelik kazanıyor. Kapalı ihracat sandıkları yine iki farklı seçenek ile sektörel uygunlukta üretiliyor. Bölmeli ve bölmesiz çeşitleri bulunan kapalı ihracat sandıkları, ürün ve mal güvenliğini yüksek seviyede sağlıyor. Kafes tipi ihracat sandığı modelleri de, uluslar arası statülerde belirlenen ölçü ve niteliklere göre üretiliyor. Taşınacak malın cinsine göre geniş bir yelpazede ürün skalası sağlanıyor.

 

İhracat Sandığı Özellikleri

Çam ağacı standardında yapılan ihracat sandığı ürünleri, Avrupa Birliği ihracatlarında özellikle belirlenmiştir. Çam ağacının dayanıklı yapısı, uzun süre dayanıklılığı neticesinde ihracat standardı bu şekilde belirlenmiştir. Kırılganlık oranı düşük, taşıma ve dayanım kapasitesi yüksek olan çam ağacı imalatı ihracat sandıkları, darbelere ve dış etkenlere büyük ölçüde dayanıklıdır.

 

AB standartlarına göre belirlenen diğer kriterler ise; ebatlar ve yapımda kullanılan çivi özellikleridir. Arda Palet ürünleri sadece Avrupa Birliği üye ülkeler standartlarına değil, global uygunluğa ve kaliteye sahip ürün imalatı ile profesyonel hizmet ve başarı sunuyor. Kullanılan sandık ebatları, her sektöre ve taşınacak mala uygunluk göstermektedir. Belirlenen çivi adet ve yapıları, geri dönüşüme elverişli ürün kullanımı sayesinde hem ihracat potansiyeli artmakta hem de ürünün kalitesi/ güvenliği korunmaktadır. İhracat sandığı belirlenen standart ölçüler yanı sıra firma ve kurumların istediği ölçülerde yine standartlar dahilinde üretilmektedir. Kaliteli hizmet politikası gereği, üretilen her sandık, özel paketleme sistemi ile sunuluyor.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: