Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

İhracat Sandığı

02.08.2018
168
İhracat Sandığı

İhracat Sandığı

İhracat sandığı her ebatta üretilebilen taşınabilmesi ağır ve büyük yük malzemelerini depolamada, sevkiyatta ve yüklemede kullanılarak maliyet düşüklüğü ve kolaylık yaratır. Jeneratör, pano, santral gibi hassas elektronik araçları, kırılgan hassas elektronik aletleri sarsıntıya, kırılmaya müsait yüklerin taşınmasında kullanılır. İhracat süresince ürüne özel dizayn edilmiş ihracat sandıkları yükleri güvenilir şekilde korumaktadır.

Daha çok kapalı veya tek parçadan oluşan yüklerin taşıması ve sevkiyatında kullanılır. Maliyeti düşük olsun diye genelde yurt içi sevkiyatlarda kullanılan ihracat sandıkları tahta veya ahşaptan üretilir. İhracat sandıklarının birçok kaliteli özelliği sayesinde lojistik şirketler tarafından sevkiyat işlemlerinde kullanılmaktadır. Yurt dışı taşımacılıkta Avrupa da sıkça tercih edilen ISPM 15 ihracat sandığı fazlasıyla dayanıklı bir ambalaj kutusudur. Ring çivi kullanımı sayesinde ekstra dayanıklı ve sağlamdır. Bunun yanı sıra en iyi sağlam ve kaliteli ağaçtan üretilir. Son teknoloji cihazlarla üretimi gerçekleşerek hızlı ve seri üretimler gerçekleşir.

İhracat Sandığı Özellikleri

Ahşap ihracat sandıkları çoğunlukla ISPM 15 ve Euro ahşap kalitesinde ihracat sandığı tamamlanır. İhracat sandıkları bir çok dizayn ve şekilde üretilerek yükün tüm özellikleri göz önünde bulundurularak yapılır. İhracat sandıkları, osb sandık ve kasalar, kontroplak sandık ve kasalar, katlanabilir ahşap kasa ve sandık, ahşap ihracat kafeslerinden oluşur. Her bir sandığın yük taşıma ve özelliği farklıdır. Kontroplaktan üretilen ahşap ihracat sandıkları katlanabilir olması sebebiyle kullanışlı ve pratiktir.

Kontroplak ham maddesinden oluşması ve fırınlanmış özelliği sayesinde su ve nemden kesinlikle etkilenmezler. Su ve neme dayanıklı ihracat sandıkları dış koşullardan etkilenmeyerek güvenli ve sorunsuz bir taşımacılık gerçekleşmiş olur. İhracat sandık seçiminizde çatlak, orta tabaka hasar görmüş olanları seçmemeniz kusursuz bir sevkiyat için daha doğru olur. Kaliteli ve sağlam ihracat sandık üretimleri gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini kazanmaktayız. Sorunsuz yük sevkiyatlarınızda en güvenilir ihracat sandıklarının sizlere sunmaktayız.

İhracat Sandığı İmalatı ihtiyacı olanlar Ahşap Ambalaj – Sandık İmalatı – İhracat Sandığı – Fuar Sandığı –Ahşap Sandık – Osb Sandık bu ürünleri de ihtiyacı olabiliyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: