Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

Euro Palet Fiyatları

02.08.2018
191
Euro Palet Fiyatları

EURO PALET FİYATLARI

Sağlam, dayanıklı, eğilmeyen palet olan euro palet, uluslararası standartlara göre boyutlarda üretilmekle diğer palet türlerinden ayrılır. Ayrıca Euro paletler çevre dostu olup kullanım süreleri bittiğinde doğaya tekrar kazandırılabilirler. Euro paletler belli ölçülerde üretilmektedirler.

Euro paletlerin standart ölçüleri 80 * 120 12 cm olarak belirlenmiştir. Euro palet yapımında kullanılan malzemeler kavak ya da çam ağaçlarıdır. Ortalama ağırlıkları 20- 30 kilogram arasındadır. Ağır malzemelerin taşınmasında idealdir. Ağırlık olarak üzerinde bin kilogramdan fazla yük taşıyabilmektedirler. Kullanım ömrü dayanıklı olmasından dolayı çok uzundur.

Diğer palet türlerine göre daha pahalı olan ve uzun yollardaki taşıma ve sevkiyat işlerinde kolaylıkla kullanılabilen euro palet, seri olarak üretilmektedir. Paletlerin üretiminde özellikle tahta paletlerin ( Euro palet gibi) üretiminde kullanılan çiviler TSE standartlarına uygun olarak üretilirler. Daha sağlam olması için paletlerde kullanılan çiviler özel üretim çivileridir. Ve bu çiviler nürveli yani burgulu çivilerdir.

İkinci El Euro Palet Fiyatları

Paletlerden en çok tercih edilen palet türü Euro paletlerdir. Euro paletlerin en çok tercih edilme nedenlerinin başında kurutulmuş tahtadan üretilmesidir. Kurutulmuş tahtadan üretilmesi Euro palete mantarlardan ve böceklenme gibi sorunlardan uzak tutmasıdır. Tek tip olarak üretilmesinden dolayı Euro palet, daha kolay üretilebilmektedir. Ve firmaların daha kolay kullanmalarına ve daha rahat taşımacılığa neden olmaktadır. Euro palet, ağır yüklerin taşınmasında kullanılabilir.

İhtiyacınız olan sıfır , ikinci el palet çeşit ve adetlerini bize info@ardapalet.com mail adresinden veya  0212 471 32 42 – 0538 456 43 77 iletişim numaralarımızdan bize bildirdiğinizde size piyasanın en uygun palet fiyatını vermek bizi sevindirecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: