Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

Ahşap Palet

Anasayfa » Ahşap Palet

Ahşap Palet

Palet ambalajlanmış malzemenin pratik ve rahat bir şekil de taşınabilmesin de büyük bir öneme sahiptir. Paletler genel olarak kare şeklini alan ahşap malzemeden imal edilen maddelerdir. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan bazı araçlarla taşınma olanağı sunmaktadır. Böylece ağır yüke sahip malzemenin taşınmasına olanak sağlamaktadır.

Taşıma araçlarına da forklift veya transpalet denilmektedir. Birçok firma palet kullanarak ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Bu piyasalar gerek yurt dışın da gerekse ülke içerisin de bulunabilir. Arda palet hem dış ülkelerin gerektirdiği standartlar da palet satışını hem de hangi malzemenin taşınmasına dair uygun boyutlar da palet üretimi gerçekleştirmektedir.

 

Palet çeşitleri aşağıda ki gibi sıralanabilir:

 

80×120 cm euro ahşap palet ( bu palet europalet standartlarına uygun olup Avrupa ülkelerine rahatlıkla giriş yapabilecek palet çeşidi olmaktadır, bu palet çeşidinin de farklı dekorları üretilmektedir.)

 

100×100 cm ahşap palet ( bu palet ölçülerin de üretilen palet çeşidinde farklı dekorlarına rastlanabilmektedir. Örneğin: 3 ayaklı olup ayaklar arasın da 2 boşluklu palet, 3 ayaklı olup ayaklar arasında 2 boşluk mevcut olan ancak ayakların kenarların da ayrı destek bulunan paletler, kadranlı ahşap palet)

 

100×120 ahşap palet ( orta takoz ahşap palet, kalın takoz ahşap palet, Cp1 palet, kadranlı ahşap palet)

 

110×110 cm ahşap palet ( bu palet 3 takozlu olmaktadır.)

 

110×130 cm ahşap palet ( Prs7 kapalı palet, Prs4 açık palet olmaktadır)

 

114×114 cm ahşap palet ( Cp9 kapalı palet olmaktadır)

 

120×120 cm ahşap palet ( Cp 3 takozlu palet olmaktadır)

 

Tüm bu çeşitlere Arda palet firmamızdan ulaşılabileceği gibi plastik paletlere de ihtiyaç duyulması halin de bu noktadan alımı gerçekleştirilebilir. Ayrıca firmamız sıfır palet satışlarının yanın da ikinci el satışlarını da gerçekleştirmektedir. Firmamız her daim müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik stokları gereği kadar yapmakta hem kalitenin adresi olmaktan hem de müşterilerimize uygun fiyat garantisinden söz edebilmenin gururundan bahsetmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Firmamız da satışa sunduğumuz palet ürünlerini kendi çalışan gurubumuzla imal etmekteyiz.

 

           Arda palet firmamıza gerçekleştirmek istediğiniz iletişime dair hem internet üzerinden hem de telefonla iletişim adreslerini internet sayfasında bulundurmaktadır. Tüm siparişlerinizi kolaylıkla verebilir ve kısa sürede ürün teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: