Halkalı Merkez Mah. Tıgılay Cad. No:36 Küçükçekmece / İstanbul

Ahşap Palet

02.08.2018
216
Ahşap Palet

Ahşap Palet

Ahşap palet çeşitlerinde, hasarlı kereste kullanılamaz. Üst kademe ve alt kademe olarak üretilen paletler, 1×1,2 m ebatlarındadır. İki taraflı paletlerde, forklift çatalları iki yandan girerek indirme-bindirme işlemi yapılmaktadır. Çift taraflı paletlerde, forklift çatalları, paletlerin dört yanından da girebilmektedir. Standart boyutları ile üretilen paletler, krişli ve bloklu tasarımlarla üretilmektedir. İndirme ve bindirme işleminin kolay olması için özel olarak üretilmektedir.

Ahşap Palet Özellikleri

Ahşap palet çeşitleri, değişik tasarımlarda üretilmektedir. İki taraflı, iki kadalemi ve ters-düz olmayan, kirişi olan palet, ters, düz çevrilmeyen, 1 kademeli, çift taraflı kirişli palet, ters, düz çevrilemeyen 4 taraflı, 2 kademeli palet, 1 kanatlı, 1 kademeli, iki taraflı palet, ters dönmeyen, 1 kanatlı, 2 kademeli, çift taraflı kirişli palet, arka ve öne çevrilebilen, 2 kanatlı, çift taraflı, 2 kademeli palet, blok halinde, ters dönmeyen, düz, 2 kademeli, 4 taraflı palet şeklinde üretilmektedir.

Ahşap paletler, ikinci el olarak da satışa sunulmaktadır. Kullanışlı olması nedeni ile ahşap palet tasarımları, oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Paletler, AVM’ler için de oldukça önemlidir. Yük indirme-bindirme işlemini çokça yapan AVM’ler, özel asansörlü kapalı kasa araçlardan, palet üzerindeki malzemeleri, palet arabalarına indirerek, yüzlerce kilo yükü rahatlıkla indirebilmektedirler. Ahşap palet çeşitleri, standart olarak üretilmektedir. Bu nedenle yükleme esnasında kolaylık sağlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: